FOTOGRAFIA ŚLUBNA

Upamiętniamy chwile ulotne jak dmuchawce. Czas nigdy nie płynie wstecz, ale dzięki naszym fotografiom będziecie w stanie choć przez chwilę przeżyć ponownie najwspanialsze momenty Waszego życia!

FILM ŚLUBNY

Film pozwoli Wam na nowo doświadczyć emocji, których wspólnie kosztowaliście w dniu Waszych zaślubin. Tworzymy film, aby jeszcze raz opowiedzieć Waszą historię, ale tym razem na ekranie!

PATRYCJA & PIOTR

Nietuzinkowy dobór podkładu muzycznego w drugiej części klipu? Nam siedzi niezmiernie! Bo gdy tak bawią się ludzie - to wszystko musi pójść po dobrej myśli!


PAULINA & SŁAWEK

Sezon rozpoczęliśmy w zasadzie tam gdzie skończyliśmy poprzedni, a więc znów zawitaliśmy w lokalu "Premium" w Radlinie! Choć tym razem para młoda rzecz jasna była zupełnie inna. Ujęcia plenerowe zrobiły niesamowitą robotę, coś pięknego!

hania & rafał

W związku ze zbliżającym się sezonem weselnym jesteśmy zobowiązani rozbudzić Wasze emocje, a tego zrobić nie można inaczej niż wrzucić teledysk, który moim skromnym zdaniem jest teledyskiem roku 2021. Moi Drodzy - przed Wami Hania oraz Rafał w roli głównej!

KAROLINA & KAROL

Wracamy do klimatów iście szalonych! Taki klimat zafunduje nam nie kto inny - jak Karolina i Karol. Trzeba przyznać, że obiektyw uwielbia takich ludzi z prostej przyczyny. Każde możliwe ujęcie przepełnione jest na przemian - zwariowanym uśmiechem oraz pełnym uczucia wzrokiem!

Klaudia & KAMIL

Jeśli zastanawiacie się jak powinien wyglądać naprawdę zwariowany, energiczny i szalony materiał z wesela, to ten ślubniaczek jest przeznaczony właśnie dla Was. Ta energia na parkiecie w połączeniu z efektownymi przygotowaniami, rzucającym się w oczy samochodem i po prostu fajnymi ludźmi brzmi jak przepis na odlotowe wesele!


MARTA & mATEUSZ

Elegancja, elegancja i jeszcze raz elegancja. Tylko tego słowa moglibyśmy użyć, aby opisać całokształt wesela Marty i Mateusza, poczynając od gości, przez Parę Młodą, a kończąc na wystroju sali i kościoła. Choć w zasadzie jest jeszcze jedno słowo, które kojarzy mi się z tym dniem - "klimacik", bo atmosfera była wyborna.