FOTOGRAFIA ŚLUBNA

Upamiętniamy chwile ulotne jak dmuchawce. Czas nigdy nie płynie wstecz, ale dzięki naszym fotografiom będziecie w stanie choć przez chwilę przeżyć ponownie najwspanialsze momenty Waszego życia!

PRZESUŃ W PRAWO LUB POCZEKAJ NA NASTĘPNE ZDJĘCIE <3

FILM ŚLUBNY

Film pozwoli Wam na nowo doświadczyć emocji, których wspólnie kosztowaliście w dniu Waszych zaślubin. Tworzymy film, aby jeszcze raz opowiedzieć Waszą historię, ale tym razem na ekranie!

PATRYCJA & mARIJO

To było naprawdę huczne wesele! W końcu ponad dwie setki gości to spora liczba ukochanych bliskich i szalonych przyjaciół. Elementem przewodnim tego ślubu była jesienna, kolorowa aura, którą pięknie komponowała góralska kapela i zwariowana dwójka zakochanych osób. Para Młoda jak z obrazka!

EWA & MACIEJ

Zwariowani Państwo Młodzi - tak brzmiałby tytuł tego filmu gdyby był nakręcony w Hollywood. Tyle, że po co nam Hollywood jak wystarczy dobry bezlusterkowiec, trochę dodatkowego osprzętu, a przede wszystkim roztańczona para młoda i mamy finalny, odlotowy efekt!

PODZIĘKOWANIA DLA RODZICÓW

Miłość, uczucie, wdzięczność i pełne zaangażowanie. Takimi słowami mógłbym opisać inicjatywę Klaudii i Dawida. Kręcenie w stałych warunkach daje niesamowite efekty w postaci fantastycznych kadrów, a w połączeniu z wcześniej przygotowanym scenariuszem tworzy wspólną, fascynującą całość.

Asia & Łukasz

Spójrz na miniaturkę. Co ona mówi? Po raz kolejny powtórzymy - plener robi robotę! Dwoje zakochanych ludzi, jeziorko, trawka i pola w tle = przepis na idealny materiał zdjęciowy! W ogóle, u Asi i Łukasza, wszystko grało!

Paulina & Marcin

Nowości, nowości, nowości! Ciągle kręcimy, ciągle z Wami współpracujemy, ciągle uwieczniamy i ciągle dostarczamy świeżych materiałów. Tym razem byliśmy u Pauliny i Marcina - dwoje zdystansowanych, wyluzowanych i kochających się ludzi. Tak trzeba pracować!

Julia & Dominik

Przysięga tych dwojga - Julii i Dominika jest wiodącym motywem pierwszej części klipu. Dzięki temu zabiegowi można było uzyskać wrażenia, które wyciskają łzy.

W połączeniu z efektownym plenerem wyszła nam niesamowita mieszanka.

PATRYCJA & PIOTR

Nietuzinkowy dobór podkładu muzycznego w drugiej części klipu? Nam siedzi niezmiernie! Bo gdy tak bawią się ludzie - to wszystko musi pójść po dobrej myśli!


PAULINA & SŁAWEK

Sezon rozpoczęliśmy w zasadzie tam gdzie skończyliśmy poprzedni, a więc znów zawitaliśmy w lokalu "Premium" w Radlinie! Choć tym razem para młoda rzecz jasna była zupełnie inna. Ujęcia plenerowe zrobiły niesamowitą robotę, coś pięknego!

hania & rafał

W związku ze zbliżającym się sezonem weselnym jesteśmy zobowiązani rozbudzić Wasze emocje, a tego zrobić nie można inaczej niż wrzucić teledysk, który moim skromnym zdaniem jest teledyskiem roku 2021. Moi Drodzy - przed Wami Hania oraz Rafał w roli głównej!

KAROLINA & KAROL

Wracamy do klimatów iście szalonych! Taki klimat zafunduje nam nie kto inny - jak Karolina i Karol. Trzeba przyznać, że obiektyw uwielbia takich ludzi z prostej przyczyny. Każde możliwe ujęcie przepełnione jest na przemian - zwariowanym uśmiechem oraz pełnym uczucia wzrokiem!

Klaudia & KAMIL

Jeśli zastanawiacie się jak powinien wyglądać naprawdę zwariowany, energiczny i szalony materiał z wesela, to ten ślubniaczek jest przeznaczony właśnie dla Was. Ta energia na parkiecie w połączeniu z efektownymi przygotowaniami, rzucającym się w oczy samochodem i po prostu fajnymi ludźmi brzmi jak przepis na odlotowe wesele!


MARTA & mATEUSZ

Elegancja, elegancja i jeszcze raz elegancja. Tylko tego słowa moglibyśmy użyć, aby opisać całokształt wesela Marty i Mateusza, poczynając od gości, przez Parę Młodą, a kończąc na wystroju sali i kościoła. Choć w zasadzie jest jeszcze jedno słowo, które kojarzy mi się z tym dniem - "klimacik", bo atmosfera była wyborna.