FILM ŚLUBNY

Film pozwoli Wam na nowo doświadczyć emocji, których wspólnie kosztowaliście w dniu Waszych zaślubin. Tworzymy film, aby jeszcze raz opowiedzieć Waszą historię, ale tym razem na ekranie!

EMILIA & TOMASZ

Wow! Ależ to była potężna dawka emocji! Czuć w powietrzu wibracje pomiędzy zakochanymi i szaleństwo na parkiecie!

Patrycja & Aleksander

Oczy radują się od patrzenia na tak roześmianych dwojga zakochanych ludzi! Uśmiech w zasadzie nie schodził z ich twarzy przez cały dzień, za co obiektywy naszych kamer były dozgonnie wdzięczne!

KINGA & DANIEL

Jakież to ważne gdy cała ekipa jest tak wybornie zgrana i dopasowana, a Państwo Młodzi pozytywnie zakręceni. Totalnie zwariowana i niesamowicie taneczna Para Młoda, czyli Kinga i Daniel w rolach głównych!

KAROLINA & kAMIL

3.. 2.. 1.. UŚMIEEEEEECH! Ten nie schodził z twarzy Karoliny i Kamila praktycznie przez całe weselicho! I tak powinno się świętować najważniejszy dzień w życiu!

Karolina & damian

Ten materiał zdecydowanie warto obejrzeć. Panorama Szczyrku, góralska atmosfera, doskonała zabawa, a do tego ogrom uczuć, miłości oraz pozytywnej energii Karoliny i Damiana daje kompozycję niemalże idealną do stworzenia tak wyjątkowego klipu!

EWA & MACIEJ

Zwariowani Państwo Młodzi - tak brzmiałby tytuł tego filmu gdyby był nakręcony w Hollywood. Tyle, że po co nam Hollywood jak wystarczy dobry bezlusterkowiec, trochę dodatkowego osprzętu, a przede wszystkim roztańczona para młoda i mamy finalny, odlotowy efekt!

KASIA & ERNEST

Przed Wami historia pisana MIŁOŚCIĄ!

Eksplozja radości, egzotycznej muzyki i piękna. To jeden ze ślubów, który się przeżywa, a nie opowiada, a jego klimatu się nie zapomina!

PATRYCJA & mARIJO

To było naprawdę huczne wesele! W końcu ponad dwie setki gości to spora liczba ukochanych bliskich i szalonych przyjaciół. Elementem przewodnim tego ślubu była jesienna, kolorowa aura, którą pięknie komponowała góralska kapela i zwariowana dwójka zakochanych osób. Para Młoda jak z obrazka!

Asia & Łukasz

Spójrz na miniaturkę. Co ona mówi? Po raz kolejny powtórzymy - plener robi robotę! Dwoje zakochanych ludzi, jeziorko, trawka i pola w tle = przepis na idealny materiał zdjęciowy! W ogóle, u Asi i Łukasza, wszystko grało!

PODZIĘKOWANIA DLA RODZICÓW

Miłość, uczucie, wdzięczność i pełne zaangażowanie. Takimi słowami mógłbym opisać inicjatywę Klaudii i Dawida. Kręcenie w stałych warunkach daje niesamowite efekty w postaci fantastycznych kadrów, a w połączeniu z wcześniej przygotowanym scenariuszem tworzy wspólną, fascynującą całość.