FOTOGRAFIA OKOLICZNOŚCIOWA

Daleka przyszłość. Ty w bujanym fotelu. Jako najstarszy w rodzie opowiadasz historie sprzed kilkudziesięciu lat. Do głowy wpada Ci, że na strychu w starej, drewnianej skrzyni posiadasz zakurzone zdjęcia. Są to zdjęcia z dnia, w których oficjalnie stałeś się dojrzały. Młodzież może cofnąć się pięćdziesiąt lat wstecz, czyż to nie jest piękne? Zaufaj nam, pozwolimy Ci to osiągnąć!

FILM OKOLICZNOŚCIOWY

Wyobraź sobie, że jest 50 lat później. Ty, Twoi wnukowie, dzieci i reszta rodziny przy jednym stole. Za oknem sąsiedzi wzlatują w powietrze swoim latającym pojazdem, a Ty na hologramie odpalasz film z Twoich osiemnastych urodzin i pokazujesz go pozostałym. Niesamowite doświadczenie powrotu do przeszłości. I ta mina wnuków! Dzięki nam będziesz w stanie tego dokonać!

STUDNIÓWKA ZSB RYBNIK 2023

Sto dni przed maturą - dzień, który poza samą maturą pozostaje w pamięci na długie lata. Wystrzałowa impreza, fajowe zdjęcia na ściance i rozgrzany parkiet do czerwoności, czyli idealny moment na wspólną integrację!

18-tka martyny

Imprezowa młodzież, nowoczesna sala, dobra muzyka i przede wszystkim ciekawa realizacja audiowizualna - tego doświadczyliśmy podczas 18-tej imprezy urodzinowej solenizantki Martyny!